وزارت رفاه پیش از انقلاب و پس از آن؛ یک واکاوی تاریخی


پیش نشست دوم همایش ایران 14، رفاه و تأمین اجتماعی با موضوع «وزارت رفاه پیش از انقلاب و پس از آن؛ یک واکاوی تاریخی» از سوی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی،همایش ملی «ایران 14: رفاه و تأمین اجتماعی» با هدف هم‌اندیشی درباره آموخته‌های سیاستی از رخدادهای تاریخی حوزۀ رفاه و تأمین اجتماعی در ایران قرن چهاردهم خورشیدی در سال پایانی این سده، توسط موسسۀ عالی پژوهش تأمین اجتماعی برگزار می‌شود.
موسسۀ عالی پژوهش با همکاری سازمان تأمین اجتماعی در نظر دارد، مجموعه نشست های تخصصی مرتبط با محورهای این همایش را با هدف به اشتراک گذاشتن رویکردها و تعمیق مسائل و سوالات همایش از طریق راه‌اندازی بحث‌های تخصصی و انتقادی برگزار کند؛ برهمین اساس دومین نشست با موضوع «وزارت رفاه پیش از انقلاب و پس از آن؛ یک واکاوی تاریخی» به صورت مجازی، فردا؛  99/12/25 ساعت 17 الی 18برگزار می‌شود.
در این نشست، محمدحسین شریف زادگان اولین وزیر رفاه پس از انقلاب، فیروز توفیق عضو شورای پژوهشی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، روزبه کردونی رئیس کمیته علمی همایش و یاسر باقری دبیر علمی همایش سخنرانی خواهند داشت.
لذا از پژوهشگران، فرهیختگان و متخصصان حوزۀ رفاه و تأمین اجتماعی دعوت می‌شود که در این جلسه هم‌فکری داشته و از طریق ادرس موسسه به نشانی www.ssor.ir در این جلسه مشارکت نمایند.
علاقمندان همچنین می‌توانند جهت آگاهی از جزئیات محورهای پیشنهادی، برگزاری پیش‌نشست‌های همایش و کسب اطلاعات بیشتر به سایت مؤسسه (www.ssor.ir) و سایت همایش (ssor.ir/hamayesh) مراجعه کنند.
 
وزارت رفاه پیش از انقلاب و پس از آن؛ یک واکاوی تاریخی


دیگر وبینار های پیشین
دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.