کتابخانه


کتابخانه

کتابخانه موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی در سال 1371 و با هدف تامین نیازهای اطلاعاتی پژوهشگران، متخصصان و کارشناسان حوزه رفاه و تامین اجتماعی تاسیس شد. در سال 1393 همزمان با شروع به کار مجدد موسسه، کتابخانه نیز فعالیت خود را مجددا آغاز نموده است. کتابخانه با در اختیار داشتن منابع اطلاعاتی تخصصی در بخش‌های کتاب‌، نشریات، مقالات، طرح‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌ها و گزارش ها پاسخگوی نیاز اطلاعاتی مراجعان می‌باشد. سيستم طبقه بندي منابع كتابخانه بر اساس رده‌‌بندي كتابخانه كنگره (LC) است. این کتابخانه منابعی قابل توجه در حوزه‌های رفاه و تامین اجتماعی، بیمه، سلامت، اکچوئری، اقتصاد، مدیریت، حقوق و موضوعات مرتبط را به متخصصین این حوزه‌ها ارائه می‌دهد.

 

خدمات کتابخانه شامل انتخاب، سفارش و خريد منابع اطلاعاتي مورد نياز موسسه، سازماندهي و فهرست‌نويسي منابع ، تهيه نشريات فارسي و لاتین مرتبط با نيازهاي گروه‌هاي پژوهشي، ارائه خدمات مرجع، اشتراك پايگاه‌هاي مورد نياز می‌باشد.

 

 امکان جستجوی منابع از طریق وب سایت کتابخانه با استفاده از نرم‌افزار سیمرغ و با قابلیت جستجو از داخل و بیرون از مؤسسه به صورت بر خط و آنلاین فراهم است.

شماره تماس: 021-26105542


افراد گروه

فریبا لطفی

داخلی:

ایمیل:lotfi.f@ssor.ir

مسئول کتابخانه

فریبا لطفی